Srokówka Resort

Srokówka Resort

Srokówka Resort

Dane adresowe:
Dąbrówka 89, 34-146 Stryszów
Zadzwoń:

+48 880 917 783

Srokówka Resort jest doskonałą bazą wypadową do najciekawszych atrakcji regionu, tj. Jezioro Mucharskie, Energylandia czy Babia Góra. Obiekt łączy w sobie komfortowe noclegi z w pełni wyposażonych apartamentach z bogatym zapleczem rekreacyjnym mieszczącym się na terenie ośrodka. Srokówka Resort oferuje do 17 miejsc noclegowych w 5 prywatnych apartamentach. Resort otoczony jest lasem i znajduje się 500 metrów od Jeziora Mucharskiego. Na terenie obiektu znajdziemy balie wodną, duży taras, piękna altanę z grillem, wiele huśtawek, plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe do siatkówki, piłki nożnej, badmintona oraz staw wodny. Z ośrodka możesz również pieszo lub rowerem wybrać się w podróż szlakami turystycznymi znajdującymi się w okolicy. Odpocznij wśród natury, Resort w sercu Małopolski! Więcej informacji o obiekcie znajdziesz na naszej stronie internetowej www.srokowka.pl

Informacje:

 • Typ obiektu: Domki letniskowe
 • Odległość od przystani: 14 km
 • Ilość domków: 1
 • Ilość pokoi: 5
 • Ilość miejsc noclegowych: 17
Udogodnienia
3 aneksy kuchenne 
Każdy ze stołem, krzesłami, płytą indukcyjną, kompletem garnków, sztućców i przyborów kuchennych, czajnikiem elektrycznym, mikrofalówką i lodówką
5 prywatnych łazienek
Każdy apartament posiada prywatną łazienkę z prysznicem. Możliwość skorzystania z suszarki do włosów.
Strefa ogrodowa
Dookoła domu rozciąga się pas ogrodu z  huśtawkami i ławeczkami wśród ozdobnych drzew i krzewów
Strefa altana & grill
Nad domem znajduje się piękna altana z dużym grillem, do dyspozycji gości, drewno zapewnione
Balia wodna
Skorzystaj z balii wodnej z hydromasażem, podświetleniem LED oraz girlandą  światełek dookoła, które nadają wyjątkowego klimatu tej strefie.
Strefa rekreacyjna
Z tyłu domu znajduje się plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, trampoliną i piaskownicą oraz boiska sportowe do piłki nożnej, siatkówki oraz badmintona.
Okolica
Z ośrodka rozpościera się widok na las oraz pobliskie wzgórza, obiekt znajduje się na uboczu, co ułatwia pełniejszy kontakt z naturą. W najbliższej okolicy znajdziemy pierwsze zejścia do Jeziora Mucharskiego, urokliwą górę Chełm oraz wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych.

  Imię I Nazwisko (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość